Jeśli od dawna starasz się o awans, a Twoi konkurenci perfekcyjnie posługują się językiem obcym, warto zdecydować się na rozwój właśnie w tym kierunku. Podniesiesz w ten sposób swoje kompetencje i zyskasz dodatkowe umiejętności.

Nie kończ nauki języka w szkole

Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach kluczem do sukcesu, dlatego warto kontynuować ich naukę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz poznawać dany język, czy też potrzebujesz dodatkowego utrwalenia nabytych umiejętności – jeśli poważnie myślisz o swojej karierze, zastanów się nad sposobem nauki. Świetnym rozwiązaniem są kursy językowe za granicą.

Dlaczego warto postawić na naukę języka biznesowego na dodatkowych kursach?

Jest to o wiele efektywniejszy sposób od nauki z repetytorium czy programu komputerowego. W ten sposób poznajesz bowiem dokładną specyfikę języka. W jakich krajach wykorzystasz angielski biznesowy? W Anglii, ale nie tylko – wiele krajów decyduje się na rozmowy służbowe właśnie w tym języku. Znając język angielski na poziomie biznesowym stajesz się dla Twojego pracodawcy cenniejszym pracownikiem.

Kursy biznesowe za granicą to świetna okazja do nauki oraz lepszego poznania danego kraju

Sama znajomość słownictwa to jeszcze nie wszystko – równie ważny jest kontekst jego używania. Kursy biznesowe za granicą dają świetną możliwość przećwiczenia przyswojonego materiału w praktyce, a po godzinach nauki umożliwiają także zwiedzanie i poznawanie kultury danego miejsca.

Jeśli chodzi o angielski biznesowy, w Anglii nauczysz się go o wiele efektywniej

Język biznesowy posiada swoją specyfikę – słownictwo oraz formy gramatyczne różnią się od tych używanych na co dzień. Możesz zaobserwować to również w języku polskim. Angielski biznesowy w Anglii to słownictwo z danej branży połączone ze zwrotami formalnymi. Lepiej przyswoisz sobie te zasady podczas nauki w środowisku anglojęzycznym – dzięki temu ćwiczysz na bieżąco również codzienne umiejętności językowe.

Szczegółowe informacje na temat kursów językowych sprofilowanych pod kątem biznesowym (i nie tylko takich) znaleźć można na http://www.jpedukacja.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *